O R G A N I Z A C J A       P O Ż Y T K U       P U B L I C Z N E G O       K R S       Nr     0 0 0 0 0 4 7 4 2 3

   Strona Główna        
   Aktualności            
   O Stowarzyszeniu   
   Statut                   
   Władze                    
   Współpraca            
   Akcje ratownicze    
   Specjalności psów   
   Regulaminy             
   Jak dołączyć     
   Szkolenie psa    
   Szkolenie nawigatorów
   Galeria zdjęć          
   1%  dla STORAT     
  Sprawozdawczość OPP
   Prasa o nas     
   Kontakt                 
   Podziękowania        
   Księga Gości            
   Linki                        






P O D Z I Ę K O W A N I A



Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej organizacji wszystkim wymienionym niżej osobom prywatnym, firmom, instytucjom i organizacjom.



  • Darczyńcom wymienionym poniżej za wsparcie finansowe dokonane w 2007 r.
    (lista wg kolejności wpłat)

Zakład Usług Elektrycznych i Teletechnicznych Altel Litwin Andrzej   -   Joanna Michalska
Piotr Gardziński   -   Andrzej Terlikowski WAPEKO   -   Stanisław Bembenek
Katarzyna i Tomasz Gardzina   -   Bogusław Ziemba Grom-El   -   Irena i Ryszard Bieniek
Małgorzata Bednarz   -   Małgorzata Biernat   -   Janina Maciejewska
AUTOTRANS Zygmunt Władysław   -   Paweł Sokół   -   Joanna Malecka
Agnieszka i Tomasz Kalicińscy   -   Katarzyna Sałyga   -   Bogusława Szarek
Paweł Buda Usługi Informatyczne   -   Karol Bury   -   Ewa Karpińska
Bronisław Chłanda   -   Rafał Chmieliński   -   Elżbieta i Paweł Kucia   -   Magdalena Grodzka
Mariusz Chruściel Firma Pośredniczo - Handlowa "Bemarpol"   -   Anna Mach
Danuta i Florian Lonc   -   Aleksander Cisłak   -   Elżbieta Cisłak   -   Paweł Międlar
Mariusz Łabędzki   -   Artur Jan Czeczko   -   Olgierd Czeczott   -   Elżbieta Jarosz
Stosur   -   Anna Darecka   -   Roman Dawidziak   -   Edward Dec "Chłodnice"
Iwona Gruszczyńska   -   Henryk Małecki   -   Jacek Dębicki   -   Danuta Drąg
Robert Czajak   -   Maria Jęczalik   -   Anna Jabłońska-Jęczalik   -   Małgorzata Ludera
Janusz Dudek   -   Małgorzata Olszowa   -   Arkadiusz Dolisz
Ewa i Małgorzata Dyrak-Błażej   -   Elżbieta i Andrzej Dziedzic   -   Anna Firlej   -   Marcin Flis
Irena Luty   -   Maria Foryś   -   Stanisława Lorens   -   Włodzimierz Gacek
Emilia Lorens   -   Marcin Marek   -   Zbigniew Dudek   -   Anna Gawińska
Bartosz Sierpniowski   -   Czesława Mazurkiewicz   -   Jerzy Gąsiorowski   -   Andrzej Gicała
Mariusz Gilarski   -   Andrzej Baraniecki   -   Genowefa Panek   -   Feluś - Mariusz Gołaszewski
Agata Gorzelnik   -   Jacek Kocan   -   Ewa i Roman Godkowie   -   Zofia i Wojciech Grabińscy
Jadwiga Grabowska   -   Robert Grabowski   -   Stanisław Grabowski
Piotr Grabowski Urząd Miejski Łańcut   -   Beata i Bogdan Ekiert   -   Michał Broszkiewicz
Larysa i Paweł Brzozowscy   -   Barbara Koszuta   -   Urszula Gruszczyńska   -   Anna Kulon
Józefa Hader   -   Magdalena Haleńczak-Baran   -   Lucyna i Stanisław Hałabuz
Katarzyna Kozimor   -   Katarzyna Hosaja-Juzkiewicz   -   Małgorzata Jarosińska
Andrzej Jaworski   -   Michał Jaworski   -   Józef Kulon   -   Karol Kozimor
Monika Wierzbicka   -   Marzena Kamecka   -   Barbara Karabin   -   Dorota Karwasz
Eugeniusz Foryś   -   Jadwiga Kawecka   -   Jerzy Kawecki   -   Jolanta i Wiesław Kiełb
Sławomir Klajmon - Stefania Bezak - Irena Barbara Klewek - Elżbieta Kloc
Anna Kluz-Maramorosz - Arleta Kędzierska - Kamil Kędzierski - Zdzisław Czerniecki
Ewelina Kobylarz - Barbara Żmuda - Olga Klecel - Janusz Stępień
Krystyna i Zbigniew Pietrzak - Tadeusz Korzeń - Magdalena Kosak
Bogumił Bieniasz - Wanda Stanio - Zbigniew Kotylak - Dariusz Ziaja
Zofia i Andrzej Walas - Anna i Janusz Kozik - Andżelika Walas, Grzegorz Szczurek
Piotr Furga - Marek Koziorowski - Witold Szczekala - Grzegorz Chudzik
Elżbieta Ulak - Alicja Kulczycka - Roman Reszel - Edward Krysztofiak
Tadeusz Kunc - Anna Podsiadło - Jan Kusina - Kazimierz Korfanty
Aldona i Ryszard Ladzińscy - Jacek Lasota - Alicja i Stefan Laube
Stanisława Lech - Beata Sochacka Lecznica dla Zwierząt "Jamnik"
Zbigniew Leszczak - Grażyna Lew - Ewa Lewicka - Kazimierz Koterwa
Jacek Millauer - Grzegorz Okleja - Grażyna Tarała - Danuta Walczyk
Renata i Roman Lubaczewscy - Wiktor Kotowicz - Lucyna i Jan Ludera
Marta Trojanowska - Marek Ziółkowski - Justyna Lwowska - Lucyna Kobylarz
Jolanta Łagowska - Halina Lech - Iwona i Adam Łuczak - Krystyna Walc
Agnieszka Pierga - Barbara Wrzeszcz - Agata Basaraba - Zdzisław Nizioł
Ryszard Magierło - Halina i Janusz Magoń - Katarzyna Dyczko
Małgorzata i Jerzy Malczyk - Maria Sachnowska - Piskorska - Rafał Pękała
Bogusław Malecki - Regina Drozdowska - Katarzyna Tupaj - Barbara Trzeciak
Maria Martens - Zofia Trzeciak - Miron Michał Matecki - Lucyna Szymczyk
Bogusława Mazur - Elżbieta Leja - Maciej Miąsik - Grzegorz Pietkiewicz
Małgorzata i Ryszard Drzał - Leszek Skórka - Marzena Lonc - Bogdan Setlak
Marzena Ginter - Joanna Minczewska - Anna Karaś - Jerzy Moskwa - Alina i Jerzy Rusin
Barbara Lubińska - Anna Bogdanowicz - Edyta Nabożny - Zofia Nachtman
Waldemar Piejko Rokosz   -  Piejko Elżbieta - Bogusława i Dariusz Nieznańscy - Józefa Nita
Anna Malczyk - Lucjan Góźdź - Genowefa Góźdź - Mariusz Olinek - Anna Olszewska
Dorota i Bogdan Papciak - Irena Mrzewińska - Wójcik - Wilhelm Orsetti - Ewa Śliwa
Radosław Marcin Ossoliński - Paweł Ostasz - Lucyna Ostrowska Firma Fakto - Jacek Paczek
Barbara Paluch - Jerzy Kratochwil - Dariusz Chlastawa - Agnieszka Gazda - Jan Bednarski
Andrzej Janusz Lipski - Marian Ołpiński - Irena Pierga - Anna Naklicka - Marian Skubiszewski
Renata Piotrowska - Jan Plaskacz - Adam Płodzień - Tomasz Podgórski - Jolanta Klus
Jan Brodzik - Jan Polański - Lesław Prokuski - Anna i Andrzej Hosaja
Magdalena Radochońska - Aleksandra Rawska - Lucyna i Bogdan Rączy - Monika Rejman
Mirosław Kwaśniak - Helena Gołda - Ewa Kopycińska - Anna Czapkiewicz - Witold Salamon
Stanisław Paszek - Małgorzata i Marek Sąsiadek - Grzegorz Zając
Cecylia i Andrzej Polakowie - Ewa i Marek Jagodzińscy - Zygmunt Szabaciuk - Jacek Stalski
Katarzyna Stalska - Jerzy źrałka - Stanisław Józef Bochniewicz - Dolores Zielińska-Sendłak
Bronisława Sochacka - Janusz Sokołowski - Krystyna i Czesław Tomczyk - Dalia Sopolińska
Ewa i Jerzy Mondzelewscy - Jacek Stanisław Marusarz - E. J. Stanek - Anna Roczniak
Anna Marusarz - Agnieszka Starzec - Krystyna Szyszka - Joanna Stopyra - Edward Strzępek
Zofia Roczniak - Jolanta i Andrzej Adamowicz - Ireneusz Szala - Janusz Kłos
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe TELSA Andrzej Stanio
Katarzyna Wołoszyn-Zganiacz - Maria Szczęsna - Grzegorz Szczurek - Magdalena Szlęzak
Edyta i Przemysław Sznajder - Adam Szydełko - Alina i Rafał Szyszka
Agnieszka i Marcin Suwała - Zygmunt Tadeusz Śliwa - Maria Ślusarska - Maciej Świstara
Agnieszka Szortyka - Krystyna Toczyłowska - Zygmunt Tokarski - Mieczysław Kowalski
Andrzej Traczewicz de Traczewski - Maciej Skubiszewski - Aneta i Jerzy Gronowicz
Artur Gałuszka - Joanna Dereń - Maciejewska - Ryszard Kopczacki Skup Metali Nieżelaznych
Elżbieta Litwin - Jadwiga Litwin - Marta i Grzegorz Weigensperg - Anna Litwin
Olga Wieczorek-Grzymała - Marta Wilczek - Grzegorz Wilk - Zenon Wilk - Anna Willamowicz
Urszula Wiśniowska - Zygmunt Wnęk - Dariusz Krzysztof Wojcieszek - Adam Wołoszyn
Hanna Biernat - Piotr Niwiński - Piotr Zając - Ewa Zajączkowska-Godek - Krystyna Michno
Małgorzata Zalewska - Jerzy Witold Zaręba - Wojciech Michorowski - Irena Błońska
Michał Kopczyk - Janusz Bereś - Anna Żaczek - Ewa Kościeliska - Koszur Jan Koszur
Lucjan Żmuda - Czesława i Lucjan Żur - Marta Żybura - Renata Żywiec - Barbara Paluch
Andrzej Bujalski - Katarzyna i Kazimierz Pelc - Marek Urban - Janusz Kawalec
Janusz Majecki - Andrzej Skręt - Bogusława Suszek - Magdalena Chudzikiewicz
Katarzyna Smoleń - Wiktor Smoleń - Ewa Beynar-Czeczott - Cezary Nieszporek
Kazimierz Rafał Pawłowski - Katarzyna Chomań - Witold Chomań - Antonina Kurek
Marek Brachman - Barbara Zaręba - Paweł Serafin - Maciej Kobiałka - Krystyna Biernat
Paweł Sikora - Radosław Zenderowski - Marek Gieroń - Stanisław Onak - Sebastian Łastowski
Jadwiga Majka - Dariusz Bielenda - Janina i Tadeusz Such - Wojciech Jabłoński
Anna Grabowska Firma Handlowa "AG" - Jan Michalczyszyn - Stanisław Myrda
Agata Wilczewska - Maria Kowalska - Michał Zwierzyński - Marcin Świerkowski
Teresa Rokosz - Alicja i Zbigniew Cichosz - Michał Guliński - Wojciech Zawisz
Bożena Rudnik - Ewa Boczar-Rak - Leszek Berezka - Ewa i Wojciech Przybyło
Małgorzata Drzał - Jolanta i Leszek Lemantowicz - Marek Nitka - Romuald Wiatr
Jadwiga i Ryszard Kwitkowscy - Beata Kucaj Kosmetyka Naturalna - Michał Wiatr
Małgorzata Drela-Czamarska - Ryszard Rut - Bożena Gąsiorowska - Jacek Pietrzak
Joanna Kisiela - Paweł Kowalski - Joanna Deręgowska - Alicja Rokita-Oślizło
Joanna Młynarczyk - Janusz Mularz - Witold Zabierowski - Marek Deręgowski
Tomasz Kaczmarek - Hubert Marek - PHP Cztery Łapy Krzysztof Moskwa - Jolanta Gładyś
Magdalena Podsiadło - Halina Bobowska - Alina Włosik - Marian Maciołek - Julian Skrzypiec
Grażyna Maciołek - Jacek Kłusek - Ryszard Urban - Grzegorz Balik - Katarzyna Skręt
Witold Lewczak - Krystyna Rybka - Adam i Urszula Opałka - Anna Kawalec - Tomasz Biliński
Małgorzata Gronkowska - Romana Król - Jan Dobrowolski - Danuta Maziarz
Anna i Andrzej Szelc - Lidia Rusinek - Ewa Gawińska
Mariusz Misiąg Pośrednictwo Ubezpieczeniowe - Ewa i Artur Soszyńscy - Violetta Radkiewicz
Katarzyna Marta Szczęch - Jolanta Nowak






Również Państwo możecie przyczynić się do rozwoju tej formy ratownictwa poprzez wsparcie finansowe. Nasz numer konta:

PKO BP I O/Rzeszów
06 1020 4391 0000 6002 0002 6617